Pasirinkite savo kalbą

P - Pn: 9:00 - 18:00
Š-S Nedirbame
+370 686 56095
Mobilus
Linkmenų g. 50, Vilnius
Adresas

APSKAITA

Ekonominės informacijos atpažinimo, matavimo ir pateikimo procesas, leidžiantis informacijos vartotojams priimti apgalvotus sprendimus. Atsakingai ir tvarkingai atliekama įmonės apskaita – viena iš pagrindinių sąlygų, keliamų sėkmingam ir saugiam verslui. Tai ne tik išlaidų bei įplaukų apskaičiavimas ar sąskaitų ruošimas, bet sisteminga visos įmonės buhalterijos kontrolė, sąnaudų, pelno stebėjimas, būtinų mokėjimų priežiūra, ataskaitų rengimas, reikalingų dokumentų pildymas ir daugybė kitų buhalterinių operacijų, kurios turi būti atliekamos profesionaliai ir laikantis teisės aktų numatytos tvarkos.

UAB "Ad ordinem" teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas visų rūšių įmonėms bei fiziniams asmenims, konsultuoja apskaitos ir mokesčių klausimais.

PROFESIONALŲ KOMANDA

Esame profesionalų komanda, siekianti ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl sugebame prisitaikyti prie Jūsų poreikių . UAB "Ad ordinem" darbuotojai turi aukštąjį buhalterinį – finansinį išsilavinimą, yra sukaupę ilgametę patirtį tvarkant įvairių sektorių įmonių buhalterinę apskaitą bei atliekant jų veiklos procesų analizes. Darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją kursuose ir seminaruose.

Image

UAB "Ad ordinem"

Įmonės kodas: 302824201

Buveinės adresas: Linkmenų g.50, Vilnius

Telefonas: +370 686 56095

Duomenys apie bendrovę kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre VĮ Registrų centre

Search